2011/04/04

oskary fashion - parę słów dosłownie

W zeszły poniedziałek, w Warszawie po raz kolejny przyznano polskie Oskary Fashion, czyli wyróżnienia dla najlepiej ubranych osób w naszym kraju w kategoriach film, muzyka, media itd. Zazwyczaj podchodzę do tego rodzaju gal bez specjalnych emocji, ale w tym roku wydarzyła się rzecz bardzo fajna, o której warto wspomnieć. W kategorii blogerzy zwyciężył (ku rozpaczy niektórych polskich szafiarek...) Wojciech Szarski znany szerzej jako Macaroni Tomato, który prowadzi doskonały blog o klasycznej męskiej elegancji. Robi to w sposób bardzo przystępny, bez nadęcia, edukując polskich facetów i pokazując co z czym się je. Znakomity wybór jury i wielka inspiracja dla innych polskich blogerów. Poniżej próbka możliwości Macaroni Tomato.
 


Kolejną osobą o której chciałbym wspomnieć przy okazji tegorocznych Oskarów Fashion jest młody kompozytor Radzimir Dębski, który również został doceniony w kategorii muzyka. Nie należy on do pierwszego rzędu polskich celebrytów, stąd też niewiele jego zdjęć w sieci, ale od pewnego czasu obserwuję go przy okazji fotorelacji z różnych imprez i muszę przyznać, że jestem pod sporym wrażeniem jego stylu. Powoli wyrasta na jednego z najlepiej ubranych facetów w Polsce.


Zdjęcia: plotek czy inny pudelek

2 komentarze:

bea pisze...

Hej,

Uważam, że w pełni zasłużył na wygraną. Dziewczyny zupełnie oszalały z zazdrości i komentarze na jego blogu były poniżej pasa.

Casual Collars pisze...

eeee to tylko typowo polskie piekiełko wywołano przez panny które na co dzień i tak uważają się za wzór tolerancji i kosmopolityzmu... nihil novi:)