2011/04/12

3 x granatowa marynarka by gq

Granatowe marynarki pojawiały się już na blogu przy różnych okazjach, głównie jako okazje ze sklepów online. Kontynuując ten temat, chciałem pokazać dlaczego warto mieć takową marynarkę w swojej szafie. Przede wszystkim jest to jeden z najbardziej uniwersalnych elementów garderoby, szczególnie wiosną i latem, który nie wymaga mega umiejętności, aby stworzyć ciekawą stylizację. Jak wiadomo granat świetnie pasuje do większości kolorów, więc sprawa staje się tym łatwiejsza. Pozostaje oczywiście kwestia fasonu marynarki i sylwetki, ale to już indywidualna sprawa każdego faceta.  Poniżej 3 zdjęcia z zeszłorocznego artykułu z gq.com, które absolutnie nie straciły na aktualności i doskonale wpisują się również w tegoroczne trendy.


Pierwsze zdjęcie to bardzo dobry przykład wiosenno-letniego zestawu. Sportowa marynarka, fason slim fit i zwykły biały v-neck, które uzupełniają zawsze modne latem kolorowe spodnie oraz tenisówki. Świetny set na co dzień, a także na imprezę w klubie czy u znajomych. Nie można się pomylić zakładając granatową marynarkę i kolorowe spodnie!


Zestaw numer 2 to prawdopodobnie ta sama granatowa marynarka tym razem w zestawieniu z błękitną polówką w paski, zawsze popularnymi beżowymi spodniami typu chinos oraz brązowymi butami żeglarskimi. Kolejna wszechstronna stylizacja w stylu marynarskim, który wraca każdego lata.


Ostatnie zdjęcie przedstawia stylizację o charakterze bardziej formalnym gdzie w roli głównej pojawia się hit tego sezonu - dwurzędowa marynarka, połączona z białą koszulą oraz eleganckimi szarymi spodniami. Celową odrobinę luzu wprowadza brak krawata oraz skarpetek, trend popularny w ostatnich latach, szczególnie w USA. 

Zdjęcia: gq.com

0 komentarze: