2011/06/14

river island wiosna/lato 2011


Po ostatnich kolekcjach Three Over One, Roberta Kupisza i Gilded Age czas, niestety, wrócić na ziemię i zajrzeć do popularnych sieciówek. Dzisiaj chciałem pokazać propozycję River Island wiosna/lato 2011.

Nie mam jednoznacznie wyrobionego zdania na temat River Island. Często bywam, zdarza mi się od czasu do czasu coś tam kupić (zazwyczaj są to gładkie t-shirty v-neck, które polecam każdemu), ale raczej oglądam i kręcę nosem. Asortyment niby ok, ale brakuje im tego czegoś, tej kreatywności, którą ma na przykład Topman. Zazwyczaj działają z opóźnieniem jeśli chodzi o modowe innowacje. Z drugiej strony są znacznie lepsi niż H&M szczególnie pod względem asortymentu i jakość, ale to oczywiście zupełnie różne półki cenowe. Właśnie ceny są moim głównym zarzutem wobec River Island. Jak na to co proponują są po prostu za drodzy i przy minimum wysiłku można znaleźć ubrania znacznie lepsze w podobnej lub niżej cenie w outletach lub w sieci. Poniżej zdjęcia najnowszej kolekcji, z której ciężko szczególnie coś wyróżnić, więc zostawiam to bez komentarza.


Źródło: riverisland.com

A tu można zobaczyć jak wyglądała realizacji sesji zdjęciowej oraz parę dodatkowych stylizacji.

3 komentarze:

TheMen'sSide pisze...

Jeszcze nic z RiverIsland nie mam(no może poza zegarkiem, który zamówiłem z Asosa). Czasami zaglądam na ich stronę ( w moje okolicy nie ma ich sklepu) i coś ciekawego zawsze znajdę. Ceny faktycznie czasami trochę wysokie, jednak nie jest aż tak źle. Z tej kolekcji zdecydowanie najbardziej podoba mi się katana z rękawami w innym kolorze ( skórzanymi? )

Casual Collars pisze...

No właśnie nie widać dokładnie, ale to jest chyba kamizelka. W Poznaniu jej nie widziałem i rzeczywiście jest całkiem oko.

Anonimowy pisze...

dzisiaj w sc udało mi się trafić na świetny t-shirt tej marki i całkiem fajną polówkę, stan bardzo dobry, wiec z jakością nie jest tragicznie