2010/11/24

topman jesień/zima 2010

Od paru lat Panie mogą cieszyć się obecnością marki Topshop w Polsce,  więc  mam nadzieję, że pojawi się również drugi brand, czyli Topman dedykowany Panom. Rozwiązałoby to zapewne parę moich problemów "odzieżowych", ale na razie o takich planach nic mi nie wiadomo. Na osłodę, od września 2010 pojawiła się możliwość zakupu przez sklep online topman.com. Myślę, że warto spróbować ze względu na umiarkowane ceny, niezłą jakość i odzież odzwierciedlającą najświeższe trendy, właściwie prosto z wybiegów. Poniżej 3 style lansowane na jesień/zimę 2010 przez markę Topman.

Topman w wydaniu grindstone to zdecydowanie mój styl, szczególnie wełniane spodnie w stylu carrot fit w zestawieniu z ciężkim, zimowym obuwiem. Całość utrzymana w popularnych tej jesieni ciemnych, stonowanych barwach. Lubię bardzo!

Military style według Topman to połączenie elementów brytyjskich mundurów z okresu II Wojny Światowej z promowaną w ostatnich latach szczupłą sylwetką. Projektanci nadali kolekcji nowoczesny rys poprzez dopasowany fason dwurzędowych kurtek, płaszczy i wełnianych spodni.         

Contemporary punk to propozycja dla współczesnych buntowników, którzy lubią manifestować swoją odmienność śmiałym wyglądem. Jeżeli mówimy o stylu punk, to nie może zabraknąć skór, wąskich jeansów i masywnych sznurowanych buciorów. Kolekcja zawiera również dużo grubo tkanej, obcisłej dzianiny.

Źródło: topman.com

5 komentarze:

bea pisze...

Wszystkie zestawienia są super!

Najbardziej podoba mi się jednak pierwszy rząd, a szczególnie kombinacje z prawej strony. Do stylu punkowego zawsze mam sentyment, ponieważ kojarzy mi się z najszczęśliwszym okresem w moim życiu...

Pozdrawiam:)

TheMen'sSide pisze...

Wszystkie są naprawdę ciekawe. Najbardziej jednak przypadł mi do gudtu pierwszy rząd.

Daniel pisze...

czyli jak zwykle jednomyślni, nuda;)

vogueempire pisze...

Świetny blog !

Daniel pisze...

Dzięki!

pozdrawiam