2010/11/14

lanvin dla h&m

Pojawiły się długo oczekiwane zdjęcia kolekcji Lanvin zaprojektowanej dla sieci H&M, dzięki którym możemy wstępnie ocenić rezultaty tej współpracy. Patrząc na lookbook wydaje się, iż będzie to najlepszy jak do tej pory mariaż szwedzkiej marki ze światem wielkiej mody. Już na pierwszy rzut oka widać mocne akcenty Lanvin. Dyrektor artystyczny ekskluzywnego domu mody, Alber Elbaz wraz z Lucasem Ossendrijverem zaproponowali połączenie zupełnie odległych elementów garderoby np: marynarki od smokingu z coraz bardziej popularnymi, luźnymi spodniami dresowymi, tzw. joggersami.    Zdjęcia: hm.com

Kolekcja będzie dostępna od 23 listopada w 200 wybranych sklepach H&M na całym świecie. Ciekaw jestem w których salonach poza Warszawą będzie można ją zobaczyć w Polsce, a ponieważ nie udało mi się odnaleźć tej informacji, będę wdzięczny za podpowiedź. Poniżej kilka elementów kolekcji, które spodobały mi się najbardziej, oczywiście z perspektywy ekranu mojego laptopa.
Polecam również świetny filmik promujący kampanię Lanvin dla H&M. Nie wiem czemu tak niewiele marek decyduje się na ten rodzaj reklamy, który zapewne wymaga nakładów finansowych, ale przypuszczam, że i tak jest tańszy niż organizacja ekskluzywnych pokazów mody.

2 komentarze:

Korbalian pisze...

Witam,

Kolekcja męska będzie dostępna:

Poznań - Stary Nowy Browar
Kraków - ul. Pawia
Wrocław - DH Merkury
Warszawa - Marszałkowska i Złota

Pozdr.

Daniel pisze...

K zawsze czujny! :)

thnx!