2012/05/13

h&m lookbook jesień 2012

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zobaczyć co proponuje H&M na nadchodzącą jesień to będziecie mile zaskoczeni i trzeba przyznać, że patrząc na te zdjęcia chciałoby się żeby jesień przyszła już jutro! Styliści marki wykonali kawał dobrej roboty, chociaż nie mam złudzeń co do jakości tych ubrań i nie chce się powtarzać (ale się powtórzę), że na żywca spotka nas zapewne małe rozczarowanie. Ale nie ma co, wizualnie jest to na tyle dobre, że tak jak do H&M nie chadzam, tak przejdę się chętnie sprawdzić co w trawie piszczy.  
Wracając do lookbooku to muszę przyznać, że jestem naprawdę zachwycony. Klasyka w nowoczesnym wydaniu, uzupełniona ciekawymi dodatkami i elementami sportowymi to chyba dobre określenie. W kolekcji widać rzeczy za które szczególnie cenię takie marki jak np. J.Crew, czyli wełniane marynarki i świetne garnitury, które być może, posłużą parę lat. Zresztą zestawianie garniturów z sieciówek z dodatkami z wyższej półki (buty!) może dać zaskakujące rezultaty - warunek to krawiec i dopasowanie fasonu do sylwetki. Bardzo dobrze wygląda zielona koledżówka i ten element obok szarego garnituru interesuje mnie najbardziej. Na razie czekam, być może tym razem uda się coś kupić.   

Zdjęcia: hypebeast.com

3 komentarze:

DAFKAP pisze...

mmmmrr, like it<3
zapraszam
http://dafkap.blogspot.com/

Matt pisze...

Niektóre zaprezentowane modele są na prawdę miłe dla oka, tyle że w H&M niepokoi mnie jakość ubrań, materiał z jakiego zostały uszyte i przede wszystkim jakość wykończenia ubrania.

Zapraszam serdecznie do mnie na bloga gdzie piszę przede wszystkim o modzie męskiej jak również co nie co o markach luksusowych :)
mattstome.blogspot.com

Tomek pisze...

Zastanawiam się czy kurtki typu bomber jacket wyprą dotychczas modne kurtki pikowane, którą praktycznie każdy z nas ma w szafie. Wybrane przez Ciebie trendy na to wskazują :/