2012/05/15

camo street style

Dzisiaj przegląd najciekawszych zdjęć z motywem moro, które udało mi się znaleźć w sieci. Mam wrażenie, że ciężko w Polsce znaleźć entuzjastów tego trendu. Po pierwsze w sklepach słabo i poza krótkimi spodniami cargo nie ma właściwie nic w tym temacie. Po drugie z tego co zaobserwowałem camo nadal kojarzy się obrzydliwcami w glanach, którzy jedną parę wojskowych spodni zajeżdżali dzień w dzień przez cztery lata liceum. Szkoda, bo warto poeksperymentować i odejść od schematycznego myślenia o tym wzorze. Tutaj od razu zaznaczam, że nie ma mowy o zestawach "all camo" - no chyba, że ktoś wybiera się na wojnę... Ten motyw szczególnie dobrze wypada jako dopełnienie stylizacji. Torba, krawat, poszetka czy buty mogą całkowicie odmienić nasz codzienny wygląd i dodać mu zawsze potrzebnego charakteru. Bardzo ważny jest również print, bo jak widać na zdjęciach poniżej wzorów, odcieni jest mnóstwo, a każdy kolejny projekt ujawnia coś nowego.
Mam przeczucie, że w kolekcjach jesiennych będzie już dużo lepiej i będziemy mieli z czego wybierać. Tymczasem polecam oczywiście sklepy internetowe w których na pewno znajdziecie coś interesującego.


Zdjęcia: gq.comstreetfsn.blogspot.comstuff.co.nz

6 komentarze:

www.lenka-store.pl pisze...

Dobrze, że nie wszyscy ubierają moro, bo trzeba mieć dobry gust, żeby nie przesadzić i nie wyglądać tandetnie... Ale zdjęcia mi się podobają :)

Pozdrawiam ciepło,
a w wolnej chwili zapraszam na mój fan page http://www.facebook.com/pages/Lenka-Store/128686827222971

:)

Klaudia Wojciechowska pisze...

Fantastyczny Mix inspiracji. Szkoda, że u nas tak mało mężczyzn jest odważnych, by nosić coś co wyróżni ich z tłumu. Moro stylizacje są doskonałe. A tak na marginesie to świetny blog. Gratuluję.
www.klaudiawojciechowska.blogspot.com

promocyjni pisze...

Świetne zdjęcia!!:)

Casual Collars pisze...

Dzięki za komentarze:)

pozdrawiam

Anonimowy pisze...

Przydatne info na przyszlosc: http://pl.wikipedia.org/wiki/Kamufla%C5%BC_wz._68_%22Moro%22

ulka pisze...

Bardzo odważne propozycje:)