2011/09/05

messagerie jesień/zima 2011


Messagerie jesień/zima 2011 to jak na razie jedna z najciekawszych propozycji tego sezonu. O istnieniu marki nie miałem pojęcia, ale szybko nadrobiłem zaległości i pewne jest, iż będę wracał do niej częściej, bo wszelkie szarości i poszarpania są na tym blogu zawsze mile widziane:)

Kolekcja to świetny przykład nowoczesnej elegancji. Krótkie, dopasowane marynarki i kurtki, wysoko podwinięte nogawki spodni, i przede wszystkim znakomite ciężkie buty w stylu vintage powodują iż Messagerie jednoznacznie kojarzy mi się z AllSaints, chociaż ze względu na włoskie pochodzeniu marki mamy więcej elementów odwołujących się do klasyki. Kolorystyka kolekcji to zawsze modne jesienią brązy, szarości i granat, które znakomicie komponują się z nonszalanckim stylem marki.


Źródło: messagerie.it

4 komentarze:

TheMen'sSide pisze...

Nie miałem pojęcia o nich!
Kolekcja jest świetna.

vampire pisze...

całkiem ciekawa kolekcja. niektóre elementy przyciągnęły moją uwagę :)

Paweł Zegarow BLOG pisze...

kolekcja kolekcją, ale Ty coraz lepiej piszesz :) super

Świat Ami pisze...

Bardzo fajna prościutka kolekcja - klasyczna i bez udziwnień. Może nie jest zbyt nowatorska ale nadaje się do noszenia dla mężczyzn (nie chłopców!), którzy nie lubią zbyt się rzucać w oczy. Ja wciąż nie mogę się przekonać do podwiniętych w ten sposób nogawek, ponieważ niesamowicie zniekształca to sylwetkę i skraca nogi (wg mnie ten trend pasuje jedynie naprawdę wysokim i szczupłym facetom ale nawet w takim wypadku nie wzbudza mojego zachwytu), tu jednak w połączeniu z wyższymi butami tak bardzo mnie nie razi. Brakuje mi trochę choć niewielkich akcentów kolorystycznych, generalnie jestem jednak zdecydowanie "na tak". A buty są świetne.