2011/09/08

gq editorial: boss tweeds

Dzisiaj po raz pierwszy we wrześniu poważniej powiało jesienią, więc o tweedzie mnie się od razu przypomniało. Szerzej pisałem o tej tkaninie o TU, ale zważywszy, iż zdjęć nowych mnóstwo a i przekonanie do tweedu coraz większe przydałby się bardziej konkretny wpis na ten temat. Z czasem krucho ostatnio, więc dzisiaj tylko świetny edytorial z gq.com i przegląd najlepszych tweedowych garniturów tego sezonu, autorstwa topowych projektantów. Myślę, że te zestawy będą świetną inspiracją na najbliższe miesiące, a nowoczesny krój i kolory przekonają nawet największych przeciwników tweedu. W sesji zdjęciowej wziął udział aktor James Marsden, którego kojarzę aczkolwiek nie znam zbyt dobrze, natomiast trzeba przyznać, że prezentuje się kozacko. Polecam!
Źródło: gq.com
Zdjęcia: Nathanial Goldberg

3 komentarze:

Kaffiarka pisze...

KLASA!

Świat Ami pisze...

Krótkie nogawki i kolorowe skarpety do mnie nie przemawiają (fajne w sesyjnych stylizacjach ale na co dzień zbyt rzucające się w oczy) ale poza tym bardzo fajnie. Jak napisała poprzedniczka - Klasa!

A przy okazji - gratuluję świetnego bloga. Naprawdę lubię tu zaglądać :)

FashionPocket pisze...

Wiecie może gdzie mogę kupić http://3.bp.blogspot.com/-DrvcMmjjQMY/TmkInUT5d4I/AAAAAAAAC98/S3yIpCiRgSA/s640/james-marsden-04.jpg ?