2011/01/11

london calling by paolo zerbini dla gq italia

London Calling to kolejny edytorial pochodzący z włoskiej edycji GQ. Tym razem za obiektywem stanął  fotograf Paolo Zerbini, a za stylizację odpowiedzialny był jak zwykle niezawodny Andrea Tenerani. Aby oddać specyficzny klimat Londynu, stylista wykorzystał czołowe włoskie marki takie jak Versace, Dolce & Gabbana czy Emporio Armani. W efekcie udało mu się stworzyć bardzo inspirujący przekrój tegorocznych trendów, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie niezależnie od codziennego stylu. Mamy więc tweed, bosmanki i doskonałe budrysówki. Poza tym świetne garnitury slim fit i dwurzędowe marynarki oraz wiele innych znakomitych stylizacji. Pod wrażeniem!  

Źródło: paolozerbiniblogspot.blogspot.com
Zdjęcia: Paolo Zerbini

5 komentarze:

bea pisze...

Coś czuję Daniel, że większość tych kombinacji jest w Twoim stylu:)

Kiedyś nie cierpiałam bordowych spodni, a teraz muszę przyznać, że zestawienie na drugim zdjęciu po prawej stronie bardzo mi się podoba. Buraczkowe spodnie w połączeniu z tym odcieniem niebieskiego wyglądają genialnie! Uwielbiam eleganckie lśniące buty do lekko zużytych spodni tak jak na ostatnim zdjęciu.

Pozdrawiam****

Mr. Vintage pisze...

Podobają mi się praktycznie wszystkie stylizacje.

Paweł Zegarow BLOG pisze...

Fajnie to wygląda. Bez fajerwerków, ale fajnie. Pozdrawiam

Daniel pisze...

@ Bea: Parę stylizacji jest absolutnie w punkt!
Generlanie świetna robota stylisty i rzeczywiście bez fajerwerków, ale bardzo stylowo i męsko!

pozdr

Świat Ami pisze...

Po raz kolejny za krótkim spodniom i podwiniętym nogawkom w męskich stylizacjach mówię stanowczo NIE! Poza tym faktycznie bez rewelacji ale nadaje się do noszenia. Fajne garnitury.