2010/12/29

sebago nexus project – william yan x ronnie fiegSebago Nexus Project to najnowsza kolaboracja projektanta butów Ronniego Fieg'a z marką Sebago, kojarzoną głównie z wysokiej klasy butami żeglarskimi. Tym razem do współpracy zostali zaproszeni także uznani blogerzy, których Ronnie Fieg uważa obecnie za najbardziej inspirujących m.in. Marcus Troy, William Yan czy panowie z popularnego Street Etiquette.

Ideą Sebago Nexus było stworzenie wyjątkowego obuwia, które już na pierwszy rzut oka odzwierciedla styl każdej z zaproszonych do projektu osób i jednocześnie wyznaczy nowe trendy w projektowaniu butów. Propozycja Williama Yan jest ostatnią odsłoną tej kooperacji w wyniku której otrzymaliśmy dwie pary wysokich butów żeglarskich wykonanych z najwyższej jakości materiałów w dwóch zupełnie różnych wersjach kolorystycznych. Efekt uważam za rewelacyjny, zdecydowanie lepszy od wcześniejszych koncepcji reszty blogerów. Niestety, jak to zwykle bywa z projektami RF dostępność butów mocno ograniczona i powstało tylko 48 par z rodzaju. Cena $140, dostępne na stronie davidz.com.
 

Źródło: ronniefieg.com
Zdjęcia: Sean Munro

2 komentarze:

TheMen'sSide pisze...

Świetne te buty!

bea pisze...

Właściwie to wszystkie mi się podobają choć muszę przyznać, że czerwona podeszwa w połączeniu z gołębią szarością wygląda najciekawiej.